دوره جامع مسیر حسابداری

معرفی دوره

تعداد جلسات

35 جلسه

سطح دوره

تمام سطوح

مدت دوره

110 ساعت
امتیاز دوره
4.5/5

چه خوب بود تا همه بتونن با کمتین هزینه ممکن اطلاعات مالی و حسابداری خودشون رو در سطح یک مشاور مالی و مالیاتی بالا ببرن! ولی اگر شما هم یک باز در همین اینترنت جستجو کنید با دوره های مالی چند میلیونی مواجه میشید که تازه بعد از خرید متوجه بی کیفیت بودن محتوای اونها می‌شید ولی اون موقع کار از کار گذشته و علاوه بر پولتون وقتتون هم رفته!

‌در این دوره من "مرتضی ایمانی" یک دوره جامع رو به بخشهای کوچک تقسیم کردم تا این که شما صرفه با پرداخت مبلغی بسیار ناچیز مستقیم به سراغ مبحثی برید که در اون اشکال دارید و میخواهید سریع به جواب برسید. ‌

برای این که از کیفیت کل دوره اطمینان حاصل کنید بخشهای از این دوره به صورت رایگان برای شما عزیزان قرار داده شده تا بتونید با اطمینان خاطر به این آموزش‌ها بپردازید.

جلسات دوره

مدرس دوره

مرتضی ایمانی

مرتضی ایمانی

کارشناس مالی و مدیریت مجموعه مؤدی نت و رشد مالی

من مرتضی ایمانی تلاش دارم تا در این دوره آموزشی جامع به دوستان کمک کنم تا در مسیر رشد اطلاعات مالی قرار گرفته و باعث پیشرفت مالی خود و مجموعه کاری خود شوند...

سؤالات متداول

مفاهیم تا حد امکان ساده توضیح داده شده است ولی بهتر است که مروری بر اصول حسابداری را داشته باشید تا در روال آموزش سریعتر و بهتر پیش بروید

هدف بیش از بُعد ریالی بُعد روانی این سیستم آموزشی هست چرا که فرد با خرید هر بخش خود را بیشتر متعهد می‌داند که که دوره را به اتمام رسانده و تکالیف دوره را انجام دهد.

خیلی مشاهده شده که علاقمندان به ویژه حسابداران مجبور شدن برای آموزش یک مبحث خاص کل یک دوره را خریداری کنن که این خود سیاست اشتباهی است چرا که فرد فرضا از یک بسته جامع 3 میلیون تومانی فقط بخشی به ارزش 200 هزار تومان را نیاز داشته و من نیز برای پاسخ به این نیاز چنین سیاست فروشی را در نظر گرفته ام

من برای اینکه دوستان و دانشجویان از کیفیت و کمیت محتواهای آموزشی اطمینان حاصل کنن بخش‌های ابتدائی این بسته را به صورت رایگان قرار داده‌ام تا با ملاحظه و انجام تکالیف آن از کیفیت و روند دوره اطلاع یابید.

برای راحتی دانشجویان و تسریع در دریافت آموزش‌ها هر بخش بلافاصله پس از پرداخت در پنل کاربری شخص در دسترس می باشد و فرد می‌تواند در آن را دانلود کرده و مشاهده نماید.

طبیعتا مهمترین هدف این دوره آموزش دانشجویان برای ورود به عرصه عملی امور مالی می‌باشد و در پایان هر بخش در فایل جداگانه جهت تمرین آموخته‌ها قرار داده شده است و توصیه می‌کنم تا حتما این تمرینات را انجام داده و بعد جهت کنترل به پاسخنامه همراه مراجعه کنند.

طراحی هر بخش به نحوی است که کل سر فصل ذکر شده را پوشش دهد و برای شخصی که صرفا حتی یک بخش را خریداری کرده کاربردی باشد ، ضمن این که هماهنگی و انسجامی را با بخش‌های قبل و بعد نیز ایجاد کردیم تا دوستانی که کل دوره را خریداری می‌کنن بتوانند این وحدت رویه را در کلیه بخش‌ها داشته باشند.

ویدئوها در رزولیشن HD 1080 و به صورت کاملا فشرده به دانشجویان ارائه می‌شود و قابل مشاهده با تمامی دیوایس‌های در دسترس دانشجویان مثل کامپیوتر و موبایل و دستگاه های پخش می باشد.
در خصوص ریز اطلاعات هر بخش شامل زمان ، کیفیت و حجم به صورت مجزا در  توضیحات تکمیلی هر بخش ارائه داده شده است.

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره

اگر سوالی در خصوص خرید هر یک از بخش‌های دوره جامع در مسیر حسابداری دارید، فرم زیر را تکمیل نمایید

آخرین تدوین

جهت اطلاع دوستان از روند تولید و تدوین آموزش‌ها زمان و مرحله تدوین بخش آموزشی بسته جامع دوره حسابداری را به شرح زیر به اطلاع می‌رسانیم:

بخش آموزش آخرین تغییرات
بخش اول

جلسه یک

در مورخه 1399/03/03 بارگذاری شد جهت مشاهده کلیک نمایید
بخش دوم
در حال تولید محتوا
بخش سوم
در حال تولید محتوا
Scroll to Top