درباره آکادمی رشد مالی

به سایت آکادمی رشد مالی خوش آمدید؛
    در ویدئوی فوق سعی شد تا به طور خلاصه استراتژی آموزش حسابداری در آکادمی رشد مالی از زبان بنیان گذار آن، مرتضی ایمانی بیان شود. جهت دسترسی سریع به بخشهای ذکر شده در ویدئو لینکهای مربوطه قرار داده شده است:

- دسترسی سریع به دوره جامع مسیر حسابداری

- شبکه های اجتماعی آکادمی رشد مالی

مرتضی ایمانی

معرفی آکادمی رشد مالی

من مرتضی ایمانی هستم بنیان‌گذار آکادمی رشد مالی، از سال ۱۳۸۹ در بخش‌ها و رده‌های مختلف مالی فعالیت داشتم و تونستم تا تجربیات فراوانی رو کسب کنم، در این وبسایت که درحال حاضر به صورت شخصی ادارش می کنم قصد دارم تا این تجربیات رو در قالب آموزش های مالی در دسترس علاقمندان قرار بدم.

داستان آکادمی رشد مالی

    درست مثل خیلی از دوستان که وارد دنیا حسابداری و مالی شدن من هم در شروع کار با این مشکل مواجه بودم که مدیران رده بالاتر در انتقال معلومات خودشون در این حرفه اکراه دارن، البته از همون اول هم درک می کردم که این بیشتر بابت ترس از دست دادن جایگاهشون هست !…

    از همون اول میدونستم برای پیشرفت در این راه باید روی پای خودم بایستم و با تحقیق و مطالعه و پرس و جو به قول معروف گلیم خودمرو از آب بیرون بکشم، کمتر از یک سال به معلوماتی بیش از رده بالاتر خودم رسیدم و به راحتی در بحثهای کاری و در جلسات این مسئله نمایان بود !

    شاید به جرات بتونم بگم جزو معدود افرادی بودم که دوست داشتم در همون موقع این نیاز مشترک حسابداران و علاقمندان رو پاسخ بدم بابت همین سایت مدیران صنعت و مودی نت رو راه اندازی کردم، ولی چون درست بلد نبودم چطور این مهارت رو مارکت و عرضه کنم تقریبا نتیجه چشمگیری حاصل میشد.

    بعد از حدود چهار سال به صورت اتفاقی و در خلال جلسه ای با مدیر یکی از شرکت ها درگیر پروژه مارکتینگ شدم و این دقیقا همون جرغه ای بود که منرو به تخصص مورد نیازم می‌رسوند، من حدود ۳ سال تمام در این حوزه (به صورت کاملا حرفه ای) کار کردم و توانایی مورد نیاز خودمرو بدست آوردم.

تولد آکادمی رشد مالی

    حدود ۶ سال از آخرین فعالیت آموزشی من در مؤدی نت که عملا دیگه فعالیتی نداشت می‌گذشت و حال مهارتهای تکمیلی برای ارائه صحیح مطالب رو داشتم و می‌تونستم خیلی قدرتمند کار خودمرو شروع کنم.

    اسم رشد مالی به پیشنهاد دوست خوبم جناب سرفرازی مدیر سازه سبز انتخاب شد و آکادمی رشد مالی متولد شد. تجربیات از یک حسابدار ساده یک مشاور مالی و مالیاتی، یک سرمایه گذار، یک مشاور تبلیغات و مارکتینگ و یک مدیر کسب و کارها ساخته بود.

    این ویدئو اولین پست من در شبکه های اجتماعی در برگشت به حوزه آموزش مالی بود.

    در این ویدئو کل هدف خودمرو برای کمک به علاقمندان حسابداری بیان کردم و همچین شرایطی که برای پیشرفت همه دوستان در نظر داشته و دارم.

    جا داره از اعتماد همه دوستان و همراهان آکادمی رشد مالی تشکر کنم و از اینکه در تمام شبکه های اجتماعی که بهم انرژی میدن قدردانی کنم.

تفکر آکادمی رشد مالی

    آکادمی رشد مالی به فکر پیشرفت هرچه بیشتر علاقمندان به حوزه مالی و حسابداری خواهد بود و تمام تلاش خود را خواهد نمود، و این شرایط را تا جای امکان رایگان و یا با هزینه ای بسیار ناچیز برای تمام مخاطبین خود فراهم سازد.

    آکادمی رشد مالی معتقد است مهارتهای مالی صرفا جهت تسدی شغل سازمانی و برای کسب حقوقی مشخص در هر ماه برای فرد نیست بلکه مهارتی ثروتساز برای ارتقا جایگاه فردی و رفاه اجتماعی است.

مرتضی ایمانی

چشم انداز آکادمی رشد مالی

    همانطور که از نام این سایت پیداست دو حوزه اصلی یعنی : آموزش و رشد مالی و با محوریت آموزش مهارت های مالی در دستور کار این کسب و کار اینترنتی قرار دارد.

    در همین راستا آموزش‌های حسابدارای به عنوان قلب مالی تمام کسب و کارها را برای شروع انتخاب نموده و در آینده حوزه های مختلف آموزش مالی را به این سایت خواهیم افزود تا زمانی که حوزه های نو در جهت ارتقا مهارت های فردی و سرمایه گذاری وجود دارد آکادمی رشد مالی همچنان در میدان است.

پلی میان آموزش و رشد مالی

    مهمترین هدف آکادمی رشد مالی تغییر در نگرش به مهارت حسابداری است، به طوری که دانشپذیران این مهارت را صرفا علمی برای کسب یک جایگاه سازمانی نبینند و بتوانند با استفاده از آن به صورت مستقل به افزایش درآمد و رشد مالی برسند.

    یکی از مهارتهایی که در خلال آموزش به آن پرداخته می شود روش ارائه درست مهارت به مشتریان (کارفرمایان) و ایجاد ساختاری در جهت سیستم سازی رشد میزان ورودی مالی از این مهارت و روش بروزرسانی اصولی می باشد.

آنچه در بخش آموزش های آکادمی رشد مالی نصیب شما می شود

(( اعتماد شما شروع تعهد ماست ))

ارتباط با آکادمی رشد مالی

آدرس: تهران بهارستان ، خ رازی ، کوچه حدیث ، پلاک ۴۷ ، طبقه همکف

ورود من به دانشگاه از رشته ریاضی به حسابدارای و شروع ماجراجویی و یادگیری سریع مفاهیم اولیه جهت بازار کار

مهر ۱۳۸۹

شروع فعالیت من به عنوان حسابدار در بازار تهران و بعد سه ماه اضافه کردن دو شرکت بازرگانی برای کنترل مالی (در خلال تحصیل)

تیر ۱۳۹۰

گسترش فعالیت ها و تمرکز بیشتر بر روی حسابداری ، به شیوه پروژه محو و ایده راه اندازی کسب و کار اینترنتی در خصوص آموزش و مشاوره مباحث مالی و مالیاتی و تولد وبسایت های آموزشی "مدیران صنعت" و "مؤدی نت"

اردیبهشت ۱۳۹۱

با توجه به جمیع تجربیات من در حوزه مالی و مشاوره مالیاتی و تکمیل مسیر مارکتینگ و ارائه صحیح این آموزش ها در گروه نگار و نوین گرام زمان تولد "آکادمی رشد مالی" فرا رسید.

خرداد ۱۳۹۲

ورود به دنیای ناخوشایند سربازی، البته تا جای ممکن تلاش کردم تا زیاد از مباحث دور نمومنم (تحقیقات و مطالعه زیادی برای شروع قدرتمند خودم بعد از سربازی رو داشتم)

دی ۱۳۹۳

برای آزمون آموخته های خودم در خصوص مارکتینگ مجموعه نوین گرام رو تاسیس کردم و در کنار کارهای مالی روش کار کردم؛ رفته رفته درآمد این استارت آپ از حوزه کار مالیم به شدت پیشی گرفت و توانمندی های من باعث اطمینان من به ادامه مسیر شد (حالا موقع برگشت به مسیر اصلی بود وقت تولدی دیگر برای آموزش مباحث مالی و مالیاتی)

مهر ۱۳۹۵

شروع فعالیت حرفه ای به عنوان مشاور مالی و آشنا شدن با مدیران بیزینس ها بزرگ و کشف اهمیت مقوله مارکتینگ در گسترش و پیشرفت کارها که با شروع همکاری خودم با مجموعه نگار آموخته بودم

فروردین ۱۳۹۸
Scroll to Top