معرفی تیم حرفه‌ای آکادمی رُشد مالی
مرتضی ایمانی مدیر آکادمی رشد مالی

مرتضی ایمانی

مدیر خلاقیت رُشد آکادمی

رقیه جهانی فیلمبردار و عکاس آکادمی رشد مالی

رقیه جهانی

فیلم‌بردار و عکاس

مجتبی خوشرو برنامه نویس آکادمی و دولوپر رشد مالی

مجتبی خوشرو

برنامه نویس و دولوپر

دکتر مسعود بخشی

مسعود بخشی

سرپرست محتوای آموزشی

اگر براتون سوالی پیش اومده و یا تمایل به همکاری با رٌشد مالی رو دارید همین الآن اقدام کنید!

ما چه کاری انجام می‌دهیم؟

شاید شما هم در حین فعالیت حسابداری سوالات زیادی در خصوص مسائل مالی و مالیاتی براتون پیش آمده و پیدا کردن جواب درست و عملیاتی کردن اون برای شما مشکل بوده باشه، دقیقا پاسخ به همین نیاز باعث شد تا آکادمی رشد مالی شکل بگیره یعنی پاسخ درست و عملی به سوالات و مسائل مالی و مالیاتی به شکل آموزش محور و با دسترسی سریع به هر آنچه که مورد نیاز شما هست، هدف نهایی ما ایجاد جامع ترین سایت آموزش مالی و حسابداری ایران است.

چطور این کار را انجام می‌دهیم؟

ما معتقدیم که حصول نتیجه درست در گرو آموزش و اجرای درست است، پس تمام تلاش خود را برای ایجاد یک ساختار اصولی و مطابق با سلایق و نیازهای مخاطبین و علاقمندان حوزه مالی و حسابداری و بر پایه تجربیات حرفه ای (و نه آنچه شنیده و  دیده ایم) پیاده سازیم.

کلیه محتوای آموزش حسابداری این سایت بسته به نیاز و موقعیت و سطح دانش افراد دسته بندی و با روشهای متنوع ارائه گردیده است، بر همین اساس سلیقه آموزشی افراد را به شکل های مختلف پوشش داده ایم: (برنامه محتوای زیر به مرور بر روی سایت آکادمی رشد مالی بارگذاری میگردد)

  • علاقمند به شروع آموزش حسابداری مقدماتی هستید؟ بخش مقالات حسابداری و کارگاه های مقدماتی این فرصت را برایتان فراهم میکند. (در حال اجرا)
  • به خواندن کتابهای حسابداری و مالی علاقه دارید؟ کتاب های حسابداری آکادمی با عشق به محتوا نوشته شده اند. (بزودی)
  • وقت کافی برای مطالعه ندارید و میخواهید در زمان کمتر به نتیجه برسید؟ بخش پادکست ویدئوهای رسانه آکادمی رشد مالی با دقت زیادی ساخته شده اند. (در حال اجرا)
  • آماده اید تا بعد از استفاده از منابع، دانش خود را به چالش بکشید؟ آزمون تخصصی حسابداری برای سنجش میزان دانش شما طراحی شده است. (بزودی)

چرا این کار را انجام می‌دهیم؟

حتما برای شما هم پیش آمده که نیاز به آموزش موضوع خاصی در حسابداری داشته اید و با جستجو در اینترنت و یا گذراندن کلاس‌های آموزش متعدد و صرف هزینه ریالی و زمانی بسیار به موضوع حسابداری و مالی خود مسلط شده‌اید، آکادمی رشد مالی میان بری برای دسترسی سریع و کم هزینه برای شماست. 

مسئولیت اجتماعی ما این است که بخش اعظمی از سوالات و آموزش های مالی مورد نیاز شما عزیزان را در قالب محتوای با کیفیت به صورت رایگان ارائه دهیم، و فقر محتوایی حوزه آموزش حسابداری در وب فارسی را کاملا پوشش دهیم، سایت آکادمی رشد مالی جهش محتوای آموزش حسابداری از حیس کمیت و کیفیت خواهد بود و این هدف بدون حمایت همراهان که الهام بخش ما ادامه مسیر موفقیت است حاصل نخواهد شد.

پشتیبانی آکادمی رشد مالی
مبینا سعادت

سلام، مبینا سعادت هستم.

به شما کمک می‌کنم که متناسب با تجربه و نیاز خود کارگاه مناسب را انتخاب کنید.

خوشحال میشم که در واتس اپ پاسخگوی شما باشم.

0937-2830972