Accounting path Roshdemali دوره جامع مسیر حسابداری آکادمی رشد مالی

دوره جامع مسیر حسابداری

دوره جامع آموزش مسیر حسابداری، شامل کلیه آموزش‌های حسابداری مقدماتی و آموزش حسابداری ورود به بازار کار می‌شود و شما را برای انجام کلیه پروسه‌های مالی یک شرکت از ثبت اطلاعات مالی تا تحریر دفاتر قانونی و بستر حسابهای در پایان سال مالی را در بر می‌گیرد.

شناخت جامع حساب‌ها

آمده‌ایم که بهترین باشیم!

اعطاء گواهینامه پایان دوره و پنل اختصاصی به دانشپذیران.

به مسیری که میریم ایمان و به کیفیت محتوا و آموزشهای خود اطمینان داریم از همین رو جهت اطمینان خاطر دانشپذیران خود علاوه بر ارائه آموزشهای کم نظیر خود گواهینامه  پایان دوره و همچنین پنل اختصاصی در جمع متخصصین مالی و مالیاتی اعطاء می کنیم تا رضایت خاطر عزیزان را فراهم آوریم .

سوالات متدوال شرکت کنندگان دوره

مطالب هر یک از بخش های دوره تا حدامکان کاملا ساده توضیح داده شده است اما بهتر از جهت آموزش سریعتر مطالب؛ مطالعه اجمالی به اصول حسابداری داشته باشید.

چون، از طرفی جامعیت این دوره در خصوص آموزش حسابداری جهت ورود به بازار کار دارای حجم بالایی هست و از طرفی دوستانی نیز هستند که تنها در یک موضوع بخصوص دارای مشکل اند و نیازی به تهیه کل دوره را ندارند؛ این ضرورتها باعث ارائه دوره جامع به صورت موضوعی (تفکیک شده) ارائه شده است.

آکادمی رشد مالی کیفیت محتوای هریک از دوره های خود را تضمین می‌نماید؛ اما با وجود این بخش اول دوره (نقطه شروع حسابداری) به صورت کامل و قسمتهایی از هر یک از بخش‌های دوره در صفحه مربوطه به صورت رایگان برای این اطمینان خاطر ارائه شده است.

برای راحتی دانشجویان و تسریع در دریافت آموزش‌ها هر بخش بلافاصله پس از پرداخت در پنل کاربری شخص در دسترس می باشد و فرد می‌تواند در بخش سفارشات ؛ دوره مورد نظر را دانلود نمایید.

طراحی دوره به نحوی انجام شده که مخاطب بتواند هر بخش را به صورت مستقل دریافت کرده و سرفصل مورد نظر را آموزش ببیند با این حال روند آموزش به نحوی ارائه شده است که اگر مخاطب کل دوره را تهیه نموده باشد بتواند هماهنگی آموزش‌ها را با یکدیگر در ارائه مطالب را احساس نموده و کیفیت آموزش خود را بالا ببرد.

رویدادهای پیش رو

کارگاه های دوره جامع مسیر حسابداری به صورت مستمر ضبط و ارئه می‌شوند، شما می‌توانید متناسب با برنامه زمانی خود در هریک از آنها دریافت کنید. اگر شرایط شرکت در کارگاه به صورت حضوری را ندارید محتوای این دوره می‌تواند در سریعترین زمان ممکن مهارت لازم را برای ورود به بازار کار را به شما انتقال دهد.

۱۸ دی ماه ۱۳۹۹
کارگاه آموزشی نقطه شروع حسابداری
۱۸ دی ماه دوره آنلاین ۲:۵۸
بارگذاری شد
۲۱ فروردین ۱۴۰۰
کارگاه شناخت حساب‌ها
۱۳ شهریور دوره آنلاین ۳:۲۵
Recording
مرتضی ایمانی مدیر آکادمی رشد مالی و مدرس حسابداری و مالیات morteza imani
مدرس: مرتضی ایمانی
Morteza Imani

مرتضی ایمانی هستم، فارغ التحصیل کارشناسی حسابداری و مدیر آکادمی رشد مالی . از سال ۱۳۸۹ تمرکز خود را بر روی مباحث مالی و مالیاتی و به ویژه آموزش حسابداری قرار داده و پس از کسب تجربه و دانش ارزشمند تصمیم گرفتم تا ثمره آن را با دیگران به اشتراک بگذارم.

تجربه من در راه اندازی و ارائه آموزش‌های در مجموعه هایی چون مؤدی‌نت ، مدیران صنعت و همچنین مشاوره آموزش در شرکتهای و صنایع مختلف به من آموخته است که هرچه بیشتر دانش خود را عرضه کنی اشتیاق بالاتری برای یادگیری خواهی داشت.

دوره جامع حسابداری۴۳۶نفر تاکنون در دوره‌های آموزشی رٌشد‌مالی شرکت کرده‌اند.
پرسش و پاسخ

نظر و یا هر سؤالی در خصوص دوره جامع مسیر حسابداری دارید مطرح کنید تا بتونیم راهنمایی کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز شما به این محتوا
Loading...
پشتیبانی آکادمی رشد مالی
مبینا سعادت

سلام، مبینا سعادت هستم.

به شما کمک می‌کنم که متناسب با تجربه و نیاز خود کارگاه مناسب را انتخاب کنید.

خوشحال میشم که در واتس اپ پاسخگوی شما باشم.

0937-2830972