سوالات متداول

ثبت نام در دوره جامع حسابداری

سوالات پرتکرار قبل از ثبت نام در دوره‌ها

دوره جامع مسیر حسابداری در عمل ترکیبی از حدود 12 کارگاه تخصصی است. این 12 کارگاه به صورت منظم برگزار شده و شما می‌توانید در هر یک از آنها به صورت مجزا ثبت نام کنید. و پس از پرداخت وجه هر یک از کارهای در در پنل کاربری خود بصورت ویدئو کارگاه به همراه فایل‌های ضمیمه دریافت نمایید.

و نیز در صورت شرکت در هر یک از کارگاه پریمیوم (پولی) این دوره شما عملا دوره جامع مسیر حسابداری را پشت سر گذاشته و از اعضای Accounting Path Club در سایت آکادمی خواهید بود.

دوره جامع مسیر حسابداری در عمل ترکیبی از حدود 12 کارگاه تخصصی است. این 12 کارگاه به صورت منظم برگزار شده و شما می‌توانید در هر یک از آنها به صورت مجزا ثبت نام کنید. و پس از پرداخت وجه هر یک از کارهای در در پنل کاربری خود بصورت ویدئو کارگاه به همراه فایل‌های ضمیمه دریافت نمایید. و نیز در صورت شرکت در هر یک از کارگاه پریمیوم (پولی) این دوره شما عملا دوره جامع مسیر حسابداری را پشت سر گذاشته و از اعضای Accounting Path Club در سایت آکادمی خواهید بود.

بله، پس از بارگذاری کل دوره بر روی سایت امکان ثبت نام به صورت کل دوره و تخفیف 10درصدی برای شرکت کنندگان فراهم خواهد شد که  می‌توانید از آن استفاده نمایید. سعی بر آن است تا در مناسباتهای مرتبط به حوزه مالی تخفیفات ویژه جهت بهرمندی دانشپذیران و علاقمندان نیز لحاظ شود.

در هر یک از این کارگاه‌ها مباحثی مستقل ارائه می‌شود و هیچ یک از آنها پیش نیاز شرکت در دیگری نیست. ممکن است به فراخور تجربه و دانش خود یک یا چند کارگاه از این دوره برای شما مناسب باشد.

پیشنهاد آکادمی رشد مالی برای شروع از کارگاه نقطه شروع حسابداری هست، که به صورت رایگان برای تمام عزیزان قابل استفاده خواهد بود. 

در دوره جامع حسابداری تکنیک های تخصصی و آموزش های حرفه ای حوزه مالی ارائه می‌شود ولی به این معنا نیست که درک آنها برای افراد تازه کار یا کم تجربه دشوار است. مسیر آموزش با مثال های کاربردی و ساختار استاندارد طراحی شده است که درک آن را برای شما ساده می‌کند.

اگر تجربه و دانش کافی در حوزه حسابداری و مسائل مالی و مالیاتی را ندارید پیشنهاد می‌کنیم پیش از شرکت در این بخش مقالات آموزش حسابداری سایت را مورد مطالعه قرار دهید.

خیر، این دوره به نحوی طراحی شده است که دانش پذیر، با گذراندن آن پروسه کاری یک حسابدار را از زمان شروع فعالیت حرفه ای خود در قالب متصدی امور مالی شرکت، تمام اطلاعات ضروری و عملی مورد نیاز خود را کسب نموده و به عنوان نیروی متخصص در این حوزه فعالیت داشته باشد. به صورت کلی این دوره مقدمه‌ای برای ورود شما به بازارکار حسابداری است.

به صورت کلی در حال حاضر سیاست فروش و ارائه آموزش آکادمی رشد مالی به صورت آنلاین و غیر حضوری می‌باشد، در همین راستا ثبت نام شما در هر یک از کارگاه های این دوره منجر به دریافت فایل ویدیویی هر یک از کارگاه ها در قالب پلیر اختصاصی (اسپات پلیر) به همراه فایل‌های ضمیمه جهت یادگیری هر چه بهتر آموزش‌های کارگاه و عملیاتی نمودن آموخته‌ها خواهد بود.

به طور حتم بله، حتی اگر شما به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه حسابداری و امور مالی فعالیت دارید شرکت در این دوره برای شما ارزشمند خواهد بود. هرچقدر که سطح علمی ما در یک حوزه بالاتر باشد پیدا کردن نکات و آموزش‌های جدید ارزش بیشتری خواهد داشت. بررسی نظرات شرکت کنندگان پیشین و زمینه و سابقه کاری آنها گواهی براین موضوع است.

ممکن است شما به واسطه شرکت در دوره های دیگر و یا مطالعه و تجربه شخصی بخش های زیادی از مباحث مطرح شده را از پیش بدانید. ولی آنچه ارزش این دوره را دو چندان میکند ارائه تجربیات و مثال های واقعی عملی این کارگاه‌ها می‌باشد.

علاوه براین دوره جامع مسیر حسابداری به گونه ای طراحی شده که کلیه اطلاعات و آموزه های قبلی شما را به یک جمع بندی اصولی و کاربردی تبدیل میکند و هر ابهامی که در ذهن شما وجود داشته برطرف می‌شود.

شرایط برگزاری کارگاه ها

زمان و نحوه بروزرسانی دوره‌ها

هر کارگاه تخصصی بسته حجم اطلاعات و پروسه آموزشی آن از 2.5 الی 4 ساعت متغییر می باشد.

ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا حد امکان نکات کلیدی و کاربردی سرفصل مربوط به هر کارگاه را ارائه دهیم و نکته‌ای را از قلم نیندازیم.

بله ، به خاطر تسهیل در استفاده مخاطبین کد لایسنسی جهت استفاده برای دو دیوایس که (یک نسخه موبایل اندروید و یک نسخه دیوایس دسکتاپ شامل ویندوز و یا مکینتاش) برای هر یک از کارگاه‌های این دوره صادر و در پنل کاربری شما قابل دریافت خواهد بود.

بله، تعامل میان شما و مدرس دوره یکی از مهمترین عوامل افزایش کیفیت کارگاه و بهره گیری از آن است. در هر زمانی که نیاز به سوال خاصی در مورد آموزش‌های ارائه شده داشته باشید می توانید در صفحه مربوط به همان کارگاه در قسمت پرسش و پاسخ (پایین صفحه کارگاه مربوطه) پرسش خود را مطرح نمایید.

مدرس دوره پس کنترل مشخصات شما (تطابق اینکه جزو دانش پذیران دوره هستید یا خیر) به پرسش شما پاسخ خواهد داد.

این روش به این منظور استفاده می‌شود که شاید سوال شما در ذهن دانش پذیر دیگری نیز باشد و این پاسخ برای وی نیز کاربرد داشته باشد.

پشتیبانی و ارتباط با مدرس

نحوه ارتباط و رفع اشکال دانشپذیران

بله، در پایان پروسه ثبت نام و خرید کارگاه فایل ویدیویی مربوطه (که از طریق پلیر اختصاصی آن را دریافت می‌کنید) به همراه فایل‌های مربوطه در حساب کاربری شما قابل مشاهده و دانلود می‌باشد.

کلیه سوالات در خصوص مباحث کارگاه با درنظر گرفتن عضویت دائم شما در قسمت پرسش و پاسخ کارگاه مربوطه توسط مدرس پاسخ داده خواهد شد.

ضمن اینکه دانشپذیرانی که کل دوره را تهیه کرده باشند به عضویت Accounting Path Club درآمده و می‌توانند علاوه بر پشتیبانی دارای پنل رزومه اختصاصی باشند.

محتوای دوره‌ها از زمستان 1399 در حال ضبط و بارگذاری میباشد و شما آخرین آپدیت آن را دریافت می‌نمایید، در صورتی‌که تغییری در محتوای این دوره‌ها ایجاد شود که برای شرکت کنندگان قبلی مورد نیاز باشد به شما از طریق ایمیل اطلاع‌رسانی خواهیم شد.

شما همیشه علاوه بر بروزرسانی محتوای کارگاه به منابع آموزشی سایت آکادمی رشد مالی شامل کتابخانه، واژه نامه و مقالات تخصصی (به صورت رایگان) دسترسی خواهید داشت.

عضویت در Accounting Path Club

امکان عضویت ویژه در آکادمی رشد مالی

افرادی که همه کارگاه های تخصصی در دوره جامع مسیر حسابداری را شرکت کرده باشند به صورت خودکار عضوی از Accounting Path Club خواهند بود. در نتیجه تنها راه عضویت در آن گذراندن کارگاه‌های پریمیوم (پولی) دوره جامع مسیر حسابداری خواهد بود.

پس از خرید دوره و یا ثبت نام در کارگاه‌های آموزشی، بخش‌جدیدی در پنل کاربری شما اضافه می‌شود که در دسترس سایر اعضا قرار ندارد. مزایای حضور در این باشگاه عبارتند از:

1- ایجاد پروفایل اختصاصی برای شما با لینک اختصاصی جهت ارائه به عنوان رزومه حرفه ای

2- امکان تعیین زمینه های تخصصی شما در حوزه حسابداری

3- صدور گواهینامه اختصاصی هر دوره (قابل دانلود و استعلام) و لینک گواهی صادره به پنل اختصاصی شما در Club رشد مالی

URL:

هیچ برچسبی یافت نشد.

ورود | ثبت‌نام

لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
آکادمی رشد مالی
جلسه مشاوره آنلاین
ویژه مسائل مالی و مالیاتی
پشتیبانی

دسترسی سریع
این بخش در حال اضافه شدن به سایت آکادمی رشد مالی می‌باشد.